תואר ראשון שעובד בשבילכם
תכניות התואר הראשון שלנו, במכללה למינהל, מתעדכנות באופן תדיר ומעניקות מגוון רחב של כלים מקצועיים, תוך שימת דגש על הכרת מגוון כלי AI המעניקים יתרון בשוק התעסוקה. הבוגרים והבוגרות שלנו יוצאים לשוק התעסוקה עם ידע תיאורטי מקיף, לצד ניסיון מעשי הנצבר במהלך הלימודים במגוון קורסים, סדנאות ופרויקטים משותפים עם התעשייה. בנוסף, לאורך התואר נהנים הסטודנטים והסטודנטיות שלנו משיעורים מוקלטים שניתן לצפות בהם מכל מקום ובכל זמן.