מדעי המחשב

 • 19

  נובמבר

 • מפגש היכרות לסמסטר אביב

  רוצים לשמוע עוד על התואר הראשון במדעי המחשב בסמסטר אביב?

  בואו למפגש היכרות!

   

  המפגש יערך ביום חמישי, 19.11.15, בשעה 19:00.
  בבניין יג' (בנין תקשורת ומדעי המחשב), מתחם HUB.

   


  להרשמה
תואר ראשון במדעי המחשב

 

בית הספר למדעי המחשב הוא אחד מבתי הספר היוקרתיים ביותר בישראל אשר שואף לחדשנות ולמצוינות. לכן תכנית הלימודים לתואר B.Sc. (מדעים מדוייקים) במדעי המחשב, היא תכנית דינמית ביותר ומתעדכנת בהתאם לצרכי תעשיית ההיי-טק ודרישות האוניברסיטאות ללימודי התואר השני.

 

לימודי תואר במדעי המחשב נפרשים על פני 3 שנות לימוד במתכונת לימודי בוקר או ערב לפי בחירה.

במקביל לתכנית הלימודים לתואר ראשון במדעי המחשב, יכולים הסטודנטים להשתלב במסלול יזמות טכנולוגית וליהנות מליווי של אנשי תעשייה ואנשי עסקים בכירים, המסייעים בתהליך הפיכת הרעיון החדשני לסטארט-אפ אמיתי כבר במהלך לימודי התואר.

 

לקביעת פגישת ייעוץ ללא תשלום לחץ כאן >>

הייחודיות

 • השתלבות בהתמחויות ייחודיות כדוגמת אבטחת סייבר, מחשוב ענן, בינה מלאכותית ושימושיה, מערכות אינטרנטיות Big Data, מערכות סלולריות ועוד.
 • השתלבות בהפעלת מכוני מחקר ופיתוח בתחום מערכות וידיאו נבונות, פיתוח רשתות תקשורת, פיתוח מערכות רובוטיות נבונות.
 • שילוב סטודנטים במחקר ובפיתוח פרויקטים של בית הספר עבור תעשיית ההייטק בארץ ובחו"ל.
 • בוגרי התכנית נהנים מהקשר ההדוק של בית הספר עם חברות מובילות בענף וזוכים לסיוע בהכוונה, השתלבות וקליטה במשרות מגווונות בעולם ההיי-טק הישראלי.
 • סגל מרצים המונה אנשי היי-טק מהחברות המובילות בארץ ואנשי אקדמיה בכירים בתחום מדעי המחשב, הנדסה ומדעים מדוייקים.
 • מעבדות מתקדמות ליישום הידע הנלמד עומדות לרשות התלמידים כדוגמת מעבדות UNIX מרווחות, חדרי פרוייקטים, מעבדות PC ומערך מחשוב המאפשר קישור מהבית ועוד.
 • מלגות ייעודיות וייחודיות עבור הסטודנטים בבית הספר למדעי המחשב עד גובה שכר לימוד מלא.

ההתמחויות במסלול

 • מסלול במינהל עסקים

  תוכלו להעמיד עצמכם כמועמדים למשרות בתחום מוצרי התכנה וגם התקדמות אל עבר משרה ניהולית.

 • לימודי ערב: מדעי המחשב

  התכנית כוללת מסלול יזמות טכנולוגית המלווה את פרויקט הגמר באמצעות וועדת מומחים ליזמות טכנולוגית.

 • יום הפרויקטים

  בית הספר למדעי המחשב קיים את יום הפרויקטים השנתי בו הוצגו  58 פרויקטים שונים!

   

  לפרטים והרשמה
 • פאנל כרישים

  בית הספר למדעי המחשב קיים פאנל כרישים מיוחד, במסגרתו הציגו שמונה צוותי סטודנטים למדעי המחשב, פרויקטים שפיתחו בפני חברי הפאנל.

  לפרטים והרשמה

הסטודנטים שלנו

חווית הלימודים במדעי המחשב

"מסיים לפתח אפליקציה שבשבוע הבא תוכלו כבר להוריד אותה לאנרודאיד"

 

"בונה תכנית עסקית לפרויקט הגמר בקורס ביזמות עסקית"

 

"אלגוריתמים מזכיר לי צמא ולפעמים אני מרגיש כמו בטירונות, מזל שפה יש עם מי לדבר... "

 

כך נראו השנים המעניינות בחיי עד היום:

סטודנטים למדעי המחשב
 • ד"ר יהודה אלמליח
 • ד"ר עמית דביר
 • פרופ' שמואל איציקוביץ
 • גב' נטלי פרידמן

ד"ר יהודה אלמליח

"אני מאמין שתחום מדעי המחשב רק מתחזק מיום ליום. בעבר לא האמנו בכלל שיהיה מחשב בכל בית והיום יש מחשב בכל כיס. השוק רק הולך וגדל, וכל מקצוע זקוק היום לאיש מחשבים או לצוות שלם. המחשב משפר את חיינו ומנגיש לנו מידע וגם אנשים."

 • מלגות למצטיינים

  מדי שנה בית הספר מעניק מלגות למועמדים בעלי סף קבלה גבוה ולסטודנטים מצטיינים על-פי קריטריונים שנקבעים מעת לעת על ידי ועדת מלגות ומצטיינים.

 • מלגות לסיוע כלכלי

  מלגות לסטודנטים אשר זקוקים לסיוע כלכלי, על-פי קריטריונים הנקבעים על ידי ועדת מלגות ומצטיינים ובהתאם למקורות המימון באותה עת.

 • מלגת לימודים מלאה

  מלגה המיועדת למועמדים מצטיינים בעלי ממוצע בגרויות מעל 100 וציון פסיכומטרי מעל 680.

 • פיתוח אפליקציות

  במסגרת מסלול היזמות של בית הספר למדעי המחשב שולבה טכנולוגיית פיתוח האפליקציות כחלק אינטגרלי מתכנית הלימודים.

 • פרויקט מגנטון

  פרויקט אשר מטרתו עידוד העברת טכנולוגיה מהאקדמיה לתעשייה, במימון משותף של התעשייה ומשרד התמ"ת.

מאמרים

 
 • מדעי המחשב תואר ראשון

  מדעי המחשב תואר ראשון במסלול האקדמי המכללה למינהל – לימודים עם כיוון להצלחה

 • תואר במערכות מידע - המסלול האקדמי המכללה למינהל

  כשמדברים על מערכות מידע, מדובר על תוכנות המאפשרות לנהל מידע בצורה ממוחשבת, כאשר המערכת יכולה להיות מיועדת לארגון או ליחיד, והיא מאפשרת אחסון מידע, ניהול המידע, עיבודו ושליפתו מאוחר יותר באופן מלא, או תוך כדי החלת חתכים מסוימים. מערכות מידע ניתנות לניהול בכל תחום שהוא; בין אם בתחום הפיננסים או בתחום הגיאוגרפיה. לאור הביקוש הרחב של מומחי מערכות מידע בארגונים ובחברות במגזר העסקי, המסלול האקדמי המכללה למינהל מציע לסטודנטים תואר במערכות מידע, במסגרת לימודי התואר הראשון במדעי המחשב. 

 • מדעי המחשב תנאי קבלה

  מדעי המחשב- תנאי קבלה ללימודים יוקרתיים לתואר ראשון במסלול האקדמי המכללה למינהל.
  החוג למדעי המחשב ידוע ומוכר כאחד החוגים היוקרתיים ביותר בארץ, ובוגריו זוכים לליווי מחלקת ההשמה המסייעת בהשתלבות, בהכוונה ובקליטה בתעשיית ההייטק בישראל. בלימודים של מדעי המחשב תנאי קבלה אמנם מעט נוקשים, אולם ההשקעה משתלמת כאשר בוגרי החוג מסיימים את התואר הנחשק, .B.Sc במדעי המחשב ומתחילים להוביל כל אחד בתחומו. תכנית הלימודים הינה דינאמית, ומתעדכנת תדיר בהתאם לצרכי תעשיית ההייטק והדרישות האוניברסיטאיות לתואר שני.

 • לימודי מדעי המחשב – מה לומדים

  חוג לימודי מדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למנהל הוא אחד החוגים היוקרתיים והעדכניים ביותר. במסגרת חוג מדעי המחשב מוצעות לסטודנטים מספר התמחויות: לימודי אבטחת מידע ומערכות סלולאריות ואינטרנטיות, לימודי ראיה ממוחשבת ומערכות וידאו נבונות, וכן חטיבה ללימודי מנהל עסקים. התמחויות אלו מעניקות לסטודנטים גמישות והתאמה אישית לתחומי העניין שלהם. בנוסף, אנו מציעים מסלול יזמות טכנולוגית, ומלווים אתהסטודנטים בתהליך הפיכת רעיונותיהם לסטארט-אפ. באמצעות הידע ובאמצעות רשת נטוורקינגשל 34 אלף בוגרי המסלול, אנו סוללים את הדרך ללומדים אצלנו להשתלבות מהירה ומוצלחתבתעשייה וכן ללימודי המשך אקדמיים.

 • לימודי מדעי המחשב – מה אוכל לעשות בעתיד

  בשוק העבודה קיים ביקוש רב למקצועות המחשב, לפיכך ובהתאם לזאת חוג לימודי מדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למנהלמציע לכם מגוון רחב של התמחויות ייחודיות, ביניהן: אבטחתמידע ומערכות סלולר ואינטרנט; ראייה ממוחשבת ומערכות וידאו נבונות וחטיבה המשלבתמדעי המחשב עם מינהל עסקים. בנוסף, אנו מציעים מסלול יזמות טכנולוגית, ומלווים אתהסטודנטים בתהליך הפיכת רעיונותיהם לסטארט-אפ. באמצעות הידע ובאמצעות רשת נטוורקינגשל 34 אלף בוגרי המסלול, אנו סוללים את הדרך ללומדים אצלנו להשתלבות מהירה ומוצלחתבתעשייה וכן ללימודי המשך אקדמיים.

 • מבוא למדעי המחשב - המסלול האקדמי המכללה למינהל

  בעלי תואר במדעי המחשב הפכו בשנים האחרונות לנדרשים ומבוקשים מאוד בשוק העבודה. בעלי תואר במדעי המחשב יכולים לתרום רבות מן הידע המקצועי התיאורטי והמעשי לשיפור וייעול כל חברה או ארגון במגזר העסקי או הציבורי. המסלול האקדמי המכללה למינהל, בהיותו נמצא תמיד בחזית הידע והקשר לעולם העסקים, בנה תכנית הלימודים לתואר ראשון B.Sc בחוג למדעי המחשב, הכוללת מבוא למדעי המחשב ולטכנולוגיות מתקדמות, כמו גם קורסי בחירה מגוונים ומסלולי התמחות. הלימודים מקנים לסטודנטים ידע מעמיק במדעי המחשב כמו גם בתחומים מדעיים/הנדסיים הנושקים למדעי המחשב כגון ביולוגיה, מתמטיקה שימושית והנדסת מחשבים. תכנית הלימודים הדינמית, משתנה בהתאם לצרכים המשתנים של תעשיית הטכנולוגיה העילית והדרישות האוניברסיטאיות לתואר שני. 

 • לימודי מדעי המחשב – ייחודי במכללה

  חוג לימודי מדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למנהלמעניק לכם מגוון רחב של התמחויות ייחודיות, ביניהן: אבטחתמידע ומערכות סלולר ואינטרנט; ראייה ממוחשבת ומערכות וידאו נבונות וחטיבה המשלבתמדעי המחשב עם מינהל עסקים. בנוסף, אנו מציעים מסלול יזמות טכנולוגית, ומלווים אתהסטודנטים בתהליך הפיכת רעיונותיהם לסטארט-אפ. באמצעות הידע ובאמצעות רשת נטוורקינגשל 34 אלף בוגרי המסלול, אנו סוללים את הדרך ללומדים אצלנו להשתלבות מהירה ומוצלחתבתעשייה וכן ללימודי המשך אקדמיים.

 • יסודות מדעי המחשב

  ללמוד את יסודות מדעי המחשב מהמומחים – רק במסלול האקדמי המכללה למינהל.

  החוג למדעי המחשב הוא אחד החוגים היוקרתיים ביותר בישראל. מטרתנו היא להעניק לבוגרינו תואר B.Sc במדעי המחשב, באמצעות תכנית לימודים תלת-שנתית, דינאמית ומתקדמת, המתעדכנת תדיר בהתאם לצרכי תעשיית ההיי-טק ודרישות האוניברסיטאות ללימודי תואר השני. הלימודים במסגרת התואר הראשון, מקנים לסטודנטים את יסודות מדעי המחשב, כמו גם את ההזדמנות הנדירה להתמחות באחד מהמסלולים המקצועיים, המכינים אותם להתמחות מקצועית עם צאתם לשוק העבודה.

לכל המאמרים במדעי המחשב

השאר פרטים וקבל 40% הנחה בדמי הרישום

אני מעוניין לקבל עדכונים מהמכללה