מתלבטים לגבי לימודים אקדמיים? בואו להיפגש עם מי שכבר יודע על פיצה ובירה

מתלבטים לגבי לימודים אקדמיים? בואו להיפגש עם מי שכבר יודע על פיצה ובירה

מתלבטים לגבי לימודים אקדמיים? בואו להיפגש עם מי שכבר יודע על פיצה ובירה

מפגש שיח פתוח עם סטודנטים וסטודנטיות במכללה למינהל מאפשר לשאול את כל השאלות שמעניינות אתכם

התחלתם כבר לתחקר חברים, לברר ולעשות השוואות בין המסלולים ומוסדות הלימוד השונים?

אחת הדרכים היעילות לקבל מידע על המסלולים שמעניינים אתכן ואתכם – היא להיפגש עם מי שכבר עושים את זה: סטודנטיות וסטודנטים הלומדים באותו מוסד הלימודים בו אתם מתעניינים ואפילו כאלו שבחרו את מסלול הלימודים שמעניין אתכם.

אנחנו, במסלול האקדמי המכללה למינהל, נקיים מפגש מיוחד המיועד למתעניינים ומתעניינות, בו תוכלו להיפגש עם סטודנטים וסטודנטיות מהמסלולים השונים ולשאול אותם הכול.

למה כדאי לכם להגיע?
 1. לדבר תכל'ס:

  מה זה אומר להיות סטודנט? כמה עמוסים יכולים להיות הלימודים? מה היתרונות והחסרונות של המסלול שמעניין אתכם? במפגש כזה תוכלו להתרשם מאיך נראים באמת הלימודים – עד כמה הם אינטנסיביים ואם בכלל אפשר לשלב אותם עם דברים נוספים כמו עבודה, מה הדרישות של הקורסים השונים, וגם – לאיזה קורסי בחירה כדאי להירשם.

 2. להכיר באמת:

  אין כמו התרשמות ממקור ראשון, כדי להבין למה אתם עומדים להיכנס. לא משנה כמה תקראו על תוכניות הלימוד השונות, את המידע העדכני ביותר יוכלו לתת לכם מי שלומדים כעת במסלול שמעניין אתכם – לא מי שסיימו אותו לפני כמה שנים, וגם לא מי שמלמדים אותו. התרשמות ממה שאנשים כמוכם חושבים ומרגישים לגבי הלימודים באופן כללי, והמסלולים השונים באופן ספציפי, היא משמעותית.

 3. מה מעבר:

  הלימודים הם גם – ואולי בעיקר – חוויה חברתית. לאווירה בקמפוס, לפעילויות הנוספות שמתקיימות מעבר ללימודים יש השפעה מהותית על הבחירה שלכם. במפגש עם סטודנטים וסטודנטיות תוכלו לשמוע איך זה מרגיש להיות סטודנט במכללה למינהל, מה הן הפעילויות החברתיות השונות שמתקיימות במסגרת הלימודים ומחוצה לה ועוד.

  לפני שאתם מגיעים ליום המיוחד שיזמנו כדאי שתעשו עבודת הכנה מצדכם – תחשבו מה חשוב לכם להפיק מהמפגשים האלו ומה הייתם רוצים לדעת. יש המון שאלות שבוודאי מעניינות אתכן ואתכם – תנסו להתמקד.

מה כדאי לכם לשאול? זה כמובן שונה מאחד לשני, אבל הנה כמה שאלות שחשבנו שאולי יעזרו לכם לעשות קצת סדר:
 1. למה דווקא התאור הזה?

  מה גרם למי שיושבים מולכם לבחור דווקא את התוכנית הספציפית הזו? לכל סטודנט וסטודנטית יהיו תשובות אחרות בוודאי, חלק מהן עשויות לפתוח לכן אופקים חדשים שלא חשבתם עליהם. יש מי שיגידו שזו הייתה השאיפה שלהם מאז ומתמיד, יש מי שיגידו שזה תואר שפותח הזדמנויות תעסוקה, ויש מי שיגידו שהם חושבים על תואר שני. מעניין גם לשמוע מהסטודנטים והסטודנטיות למה הם בחרו דווקא במכללה למינהל ומה היתרונות שהם רואים במסלול הלימודים של המכללה על פני שאר המסלולים שבדקו.

 2. כיצד התואר תורם לכם?

  השאלה הזו חשובה במיוחד כי לעיתים הפער בין איך שנתפסת תוכנית הלימודים, לפני שמתחילים אותה, למה שקורה בפועל – שונה מאוד. חשוב לשמוע ממי שכבר לומדים כיצד התואר תורם להם ואיך, מה ייחודי בתוכנית הלימודים ומה מיוחד בלימודים במכללה למינהל.

 3. איזה כלים פרקטיים התואר נותן?

  בסופו של דבר, כולם חושבים קדימה, ורוצים לדעת מה התואר ייתן להם – בשוק התעסוקה ובכלל. שאלה כזו שמופנה למי שכבר לומדים את התואר מאפשרת לשמוע איזה כלים ייחודים נותנת התוכנית, מה השוני בין ההתמחויות השונות (בתוכניות בהן קיימות התמחויות) אילו כלים נוספים ניתן לרכוש במסגרת הלימודים במכללה הפתוחים בפני כל הסטודנטים והסטודנטיות (כמו מסלול edge-ucation למשל) ועוד.

 4. איך האווירה הסטודנטיאלית?

  כשבאים להירשם ללימודים, או לימים מיוחדים המיועדים למתעניינים, לא ניתן להתרשם באמת מהאווירה בקמפוס. במפגש עם סטודנטים וסטודנטיות תוכלו להבין באמת איך נראית החוויה הסטודנטיאלית במכללה למינהל.

 5. איך משלבים עבודה ולימודים?

  איך מסתדרים עם רמת הלימודים, היקף החומר והמטלות הנדרשות? כמה עמוסים הלימודים עצמם, האם יש זמן לשלב גם עבודה? כל אלו דברים שיוכלו לענות לכם הכי טוב מי שמתמודדים עם הסוגיות האלו עכשיו.

 6. יש עם מי לדבר?

  כשבוחרים היכן ללמוד, אחד הדברים החשובים הוא הנגישות של הסגל האקדמי והמנהלי. האם יש למי לפנות בבקשות שונות? האם התחושה היא חמה ועוטפת וכשזקוקים לעזרה – האם יש עם מי לדבר?

בואו לשמוע את התשובות לכל השאלות האלו ועוד (וגם ליהנות מבירה ופיצה!).

מפגש מיוחד עם סטודנטים וסטודנטיות ממסלולי הלימוד השונים עם מועמדים ומועמדות יתקיים במכללה למינהל ב- 9.4 בשעה 17:00.

לרישום ומידע נוסף
  [current_url]


  רוצה לשמוע פרטים על מעונות הסטודנטים

  אני מאשר/ת ומסכים/ה לרישום פרטיי במאגרי המידע של המסלול האקדמי המכללה למינהל, לרבות לצורך דיוור ישיר של כל דבר פרסומת ועדכונים באמצעי ההתקשרות השונים.

  מדיניות פרטיות

  לרישום ומידע נוסף
   [current_url]


   רוצה לשמוע פרטים על מעונות הסטודנטים

   אני מאשר/ת ומסכים/ה לרישום פרטיי במאגרי המידע של המסלול האקדמי המכללה למינהל, לרבות לצורך דיוור ישיר של כל דבר פרסומת ועדכונים באמצעי ההתקשרות השונים.

   מדיניות פרטיות