5 סיבות מדוע כדאי לכם להגיע ליום הפתוח של המכללה למינהל

5 סיבות מדוע כדאי להגיע ליום הפתוח של המכללה למינהל

לא בטוחים מה אתם רוצים ללמוד? מתלבטים באיזה מוסד אקדמי לבחור? היום הפתוח של המכללה למינהל יספק לכם את כל המידע הרלוונטי, יאפשר לכם להכיר את הסגל האקדמי שילווה אתכם ואולי גם תוכלו במהלכו להכיר חברים חדשים

הבחירה במסלול לימודים היא לא תמיד פשוטה וכרוכה פעמים רבות בלבטים. ההתמודדות עם השאלה "מה אני רוצה להיות כשאהיה גדול" מלווה בשאלות רבות, כמו מה באמת מעניין אתכם, באיזה תחום אתם רואים את עצמכם מפתחים קריירה ועוד. כל זאת פעמים רבות עוד לפני שהתחלתם בכלל להתלבט באיזה מוסד אקדמי ללמוד. אחת הדרכים היעילות להתמודד עם הלבטים האלו היא להגיע ליום הפתוח של המכללה למינהל.

להלן חמשת הסיבות מדוע כדאי לכם לבוא ליום הפתוח:
 1. טוב מראה עיניים:

  ביום הפתוח תהיה לכם הזדמנות לחוות את השטח – לראות את כיתות הלימוד, המדשאות, הקפיטריה, המעבדות השונות – כל אותם מתקנים שיהיו חלק בלתי נפרד מהסביבה שלכם בשנים הקרובות. זו גם הזדמנות מצוינת להתרשם מהאווירה הסטודנטיאלית באופן ישיר ולקבל טעימה ממה שיצפה לכם בהמשך.

 2. פגוש את הדיקנים:

  בימים הפתוחים שהמכללה למינהל מקיימת אנחנו מקפידים שהמתעניינות והמתעניינים יוכלו לפגוש מרצים ומרצות מכל אחת מתוכניות הלימוד לתואר הראשון והשני, לעיתים גם את הדיקניות והדיקנים עצמם. בנוסף, ביום הפתוח שלנו תוכלו גם לשמוע הרצאה קצרה ממנכ"ל המכללה, הפוגש את המתעניינות והמתעניינים.

 3. לקבל את התמונה המלאה:

  ביום הפתוח תוכלו לשמוע את המידע העדכני ביותר על תוכניות הלימוד שלנו ועל השילוב הרב שאנו עושים בכולן בכלי AI, להתרשם מהתכנים שתלמדו בהן, ההזדמנויות שכל תוכנית פותחת בפני בוגריה, ועל הפעילויות המגוונות של המרכז לפיתוח קריירה וארגון הבוגרים והבוגרות שלנו.

 4. הזדמנות להכיר חברים חדשים:

  בימים הפתוחים של המכללה לוקחים חלק גם בוגרים ובוגרות שלנו מהם ניתן לשמוע ממקור ראשון על הדרך שעשו ועל הקריירה שפיתחו מאז שסיימו את לימודיהם. בנוסף, השתתפות בימים הפתוחים מאפשרת לכם לפגוש סטודנטים וסטודנטיות שכבר החלו את הלימודים ולשמוע מהם על תוכניות הלימוד, האווירה בקמפוס והתמיכה של הסגל האקדמי והמנהלי. ולא פחות חשוב – ימים אלו הם גם הזדמנות להכיר מתעניינות ומתעניינים נוספים שחלקם יחלקו איתכם את ספסל הלימודים.

 5. להתלבט עם אנשי המקצוע:

  גם כשאתם משוכנעים שבחרתם את המסלול הנכון, תמיד כדאי לשמוע עוד פרטים מאנשי מקצוע. ההמלצה הזו רלוונטית עוד יותר כאשר אתם לא בטוחים מה המסלול הנכון עבורכם. תוכלו לדבר עם היועצים המקצועיים שלנו שיסייעו לכם "לעשות סדר", ואף לקבוע פגישות ייעוץ פרטניות בהמשך.

הדרך לאסוף מידע על תוכניות הלימוד השונות והמוסדות האקדמיים הקיימים היא בדרך כלל זהה – גוגל. בעידן בו המידע כל כך זמין, טבעי כי עיקר איסוף המידע הראשוני יעשה באמצעות חיפוש באינטרנט- קריאה על תוכניות הלימוד השונות, מוסדות הלימוד הקיימים ועוד. מי שמשקיעים אפילו יצטרפו לקבוצות פייסבוק / לינקדאין ייעודיות, יעקבו אחרי חשבונות אינסטגרם רלוונטיים ואולי יאתרו בוגרים של המסלולים השונים על מנת להתייעץ איתם. אבל כאמור, בימים הפתוחים אותם מקיימים מוסדות הלימוד השונים תוכלו לקבל מידע רלוונטי ועדכני, אותו לא תוכלו להשיג באמצעים אחרים.

המסלול האקדמי המכללה למינהל יקיים יום פתוח ב- 01.03.2024 בקמפוס המכללה, המיועד למתעניינים ומתעניינות בתוכניות התואר הראשון והשני, הכולל גם פגישות ייעוץ פרטניות. יום זה מהווה הזדמנות מצוינת לקבל את המידע הרלוונטי ביותר על המסלול שבו אתם מתעניינים, או להתלבט ביחד עם אנשי מקצוע על מסלול שמתאים לכם.

בין אם אתם עדיין מתלבטים, ובין אם כבר החלטתם מה תרצו ללמוד – היום הפתוח נותן לכם אפשרות להעמקה נוספת חשובה ויכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת לקראת הדרך החדשה אליה תצאו. בנוסף, מי שיגיעו ליום הפתוח יזכו להנחה בדמי הרישום.

בהצלחה!

לרישום ומידע נוסף
  [current_url]


  רוצה לשמוע פרטים על מעונות הסטודנטים

  אני מאשר/ת ומסכים/ה לרישום פרטיי במאגרי המידע של המסלול האקדמי המכללה למינהל, לרבות לצורך דיוור ישיר של כל דבר פרסומת ועדכונים באמצעי ההתקשרות השונים.

  מדיניות פרטיות

  לרישום ומידע נוסף
   [current_url]


   רוצה לשמוע פרטים על מעונות הסטודנטים

   אני מאשר/ת ומסכים/ה לרישום פרטיי במאגרי המידע של המסלול האקדמי המכללה למינהל, לרבות לצורך דיוור ישיר של כל דבר פרסומת ועדכונים באמצעי ההתקשרות השונים.

   מדיניות פרטיות